W piątek 8 marca do naszej szkoły przybył pan Robert Kozubek, certyfikowany nurek. Przeniósł nas w fascynujący świat podwodnych roślin, zwierząt i wraków.

Przygotował dla uczniów wspaniałą prezentację o swoich podróżach, pokazał mnóstwo zdjęć oraz, co skłoniło uczniów do wielu pytań, strój i sprzęt do nurkowania. Podczas spotkania uczniowie mieli okazję dowiedzieć się, na czym dokładnie polega praca nurka, z czego składa się rafa koralowa oraz na czym polega eksplorowanie wraków. Pan Robert opowiedział o miejscach, w których sam był oraz o tych, które obserwowali inni nurkowie. Bardzo ciekawe spotkanie natchnęło uczniów do zadawania pytań, z chęcią oglądali zdjęcia z wypraw, a największy entuzjazm wywołał strój i sprzęt Pana Roberta. Okazało się, że założenie go nie jest takie proste oraz wymaga sporo czasu i energii. Na koniec każda klasa miała okazję zrobić sobie zdjęcie z naszym gościem. Chcielibyśmy jeszcze raz bardzo podziękować Panu Robertowi za przybycie do naszej szkoły. To spotkanie było dla nas wielką przyjemnością.

 

Galeria zdjęć