W październiku w naszej szkole odbył się turniej wiedzy o bezpieczeństwie na drodze -  „Bezpieczeństwo dla wszystkich”. Uczestnikami turnieju byli uczniowie klas I – III, którzy zmagali się z przepisami ruchu drogowego.

Zadania były odpowiednio dostosowane dla uczniów klas I oraz II i III. Uczestnicy klas II i III  udzielali właściwych odpowiedzi związanych ze znakami drogowymi, zachowaniem pieszych i rowerzystów. Uczniowie klas I kolorowali ilustracje z prawidłowym zachowaniem dzieci w sytuacjach na drodze do i ze szkoły, rozwiązywali krótkie zagadki łącząc je z właściwymi obrazkami.

 

Uczniowie wykazali się bardzo dużą wiedzą w zakresie znajomości przepisów ruchu drogowego. Mimo, że różnice punktowe zdecydowały o wyłonieniu zwycięzców, to wiedza i zaangażowanie wszystkich uczestników były znakomite. Zwycięzcy turnieju podczas najbliższego apelu otrzymają  pamiątkowe dyplomy i nagrody.

Zorganizowany turniej wiedzy „Bezpieczeństwo dla wszystkich” był dopełnieniem podejmowanych  przez szkołę działań na rzecz bezpieczeństwa dzieci.
 

Ogromnie GRATULUJEMY wszystkim wyłonionym ZWYCIĘZCOM!!!

Galeria zdjęć