Szanowni Rodzice!

W rekrutacji na rok szkolny 2020/2021, w związku z zagrożeniem epidemicznym, informacja o wynikach rekrutacji dostępna jest od dnia 30 kwietnia br. od godz. 12.00 po zalogowaniu na swoje konto do systemu naborowego pod adresem strony

https://naborp-kandydat.vulcan.net.pl/wieliczka/News

albo bezpośrednio poprzez kontakt mailowy ze Szkołą pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Potwierdzenie woli przyjęcia kandydata do oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Koźmicach Wielkich dokonywane jest przez złożenie „Deklaracji w sprawie korzystania z usług przedszkola” jeżeli dziecko zostało zakwalifikowane do przyjęcia.

„Deklarację” należy złożyć zdalnie w formie skanu lub zdjęcia przesłanego na adres e-mail Szkoły Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bez potrzeby wychodzenia z domu.

Niezłożenie „Deklaracji” w terminie od 4 do 6 maja br. jest równoznaczne z rezygnacją
z miejsca w oddziale przedszkolnym
.

Publikacja list dzieci przyjętych i nieprzyjętych nastąpi w dniu 8 maja br. od godz. 12.00.

Wniosek o sporządzenie uzasadnienia odmowy przyjęcia kandydata kierowany do komisji rekrutacyjnej oraz odwołanie od rozstrzygnięcia komisji kierowane do Dyrektora Szkoły należy złożyć zdalnie z wykorzystaniem dostępnych kanałów komunikacji elektronicznej (np. w formie skanu lub zdjęcia) przesłanego na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminach określonych Zarządzeniem nr 23/2020 Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka z dnia 10 lutego 2020 r. w sprawie ustalenia zasad przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego do publicznych przedszkoli na rok szkolny 2020/2021.

 

Formularz do pobrania: Deklaracja w sprawie korzystania z usług przedszkola 2020-2021.