UWAGA RODZICE!

 

W roku szkolnym 2019/2020 dyżur wakacyjny dla oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej im. Obrońców Westerplatte w Koźmicach Wielkich został wyznaczony na miesiąc lipiec 2020 r.

Na dyżur wakacyjny do oddziału przedszkolnego przyjmowane są dzieci obojga czynnie pracujących rodziców/opiekunów prawnych, którzy w żaden sposób nie mogą zapewnić dziecku opieki (tzn. nie przebywających na urlopie bezpłatnym, macierzyńskim, wypoczynkowym itp.).

Zgłoszenia na dyżur wakacyjny będą przyjmowane w formie elektronicznej poprzez przesłanie skanu lub zdjęcia  podpisanej deklaracji na adres mailowy szkoły Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w dniach od 15 czerwca 2020r. do 19 czerwca 2020r. W przypadku braku możliwości złożenia deklaracji w wersji elektronicznej prosimy o kontakt telefoniczny 12 250 14 75.

Prosimy rodziców o przemyślane i rozważne dokonywanie zapisu dziecka na dyżur wakacyjny, ponieważ na podstawie wykazu dzieci zgłoszonych ustala się plan pracy nauczycieli i pozostałych pracowników szkoły.

 

files/Deklaracja-usugi-przedszkola-wakacje-2020r.-1.pdf