Pierwszoklasisto!

Rozpoczynasz pierwszy rok nauki szkolnej. Mamy nadzieję, że miło spędziłeś wakacje i masz dużo sił do pracy. Aby odnosić sukcesy w szkole musisz aktywnie uczestniczyć w zajęciach i systematycznie odrabiać zadania domowe. Jeśli czegoś nie zrozumiesz - pytaj!  Zawsze chętnie Ci pomożemy!

W pierwszym tygodniu nauki przygotuj i przynieś do szkoły przybory, które będziesz trzymać w swojej szafce: kolorowy i biały blok techniczny oraz rysunkowy, farby plakatowe, pędzle, kubek na wodę, plastelinę, pastele olejne, klej magic, dwie białe teczki z gumką oraz zeszyty 16 kartkowe (dwa w kratkę i jeden w cienkie linie). W Twojej szafce będą tylko rzeczy, które należą do Ciebie, jednak pamiętaj o tym, aby były one podpisane.

Oprócz tego w szkole będzie potrzebny piórnik, który będzie leżał na ławce na każdej lekcji obok książek. W piórniku powinieneś mieć: dwa zatemperowane ołówki, pióro, gumkę, kredki ołówkowe, temperówkę, nożyczki i klej w sztyfcie. Podręczniki i ćwiczenia, które będę potrzebne w trakcie nauki dostaniesz w szkole.

Pamiętaj o worku z obuwiem zmiennym oraz stroju sportowym (biała koszulka, ciemne spodenki lub getry). Możesz go zostawić w sali lekcyjnej. Poproś rodziców, by wyraźnie podpisali wszystkie rzeczy zostawiane w szkole. Wykorzystaj ostatnie dni wakacji na wesołe zabawy. Życzymy Ci miłego dnia!

                            

                                           Wychowawczynie

Adrianna Lembas

Agata Sewiło- Mrózek