Każdego roku w dniach 1-19 listopada realizowana jest światowa kampania 19 dni przeciwko przemocy i krzywdzeniu dzieci i młodzieży (Kampania Pomarańczowej Wstążki).  Nasza szkoła ponownie włączyła się aktywnie w działania, by mówić o prawach dziecka, godności, szacunku, bezpieczeństwie, które mu przysługują, skupiając się przede wszystkim na relacjach rówieśniczych.

LUBIĘ, SZANUJĘ, AKCEPTUJĘ...to hasło tegorocznych obchodów, które przyświecało nam podczas zorganizowanych 6 i 10 listopada pomarańczowych dni w naszej szkole. Zarówno w klasach I-III jak również w oddziałach przedszkolnych było pomarańczowo, radośnie i bardzo kreatywnie… Odbyły się zajęcia profilaktyczno-wychowawcze, podczas których poznaliśmy kolejne przygody słonia Elmera oraz stworzyliśmy jego portret. Wykonaliśmy plakaty z serduszkami. Najmłodsi, uroczyście poprzez taniec, a troszkę starsi poprzez radosne okrzyki, upamiętnili hasło tegorocznej kampanii. Zresztą sami się przekonajcie!

Zapraszamy do galerii, gdzie znajdziecie filmik oraz zdjęcia z obchodów.

Galeria zdjęć